Privaatsuspoliitika

Lillemaagia OÜ on võtnud endale kohustuse kaitsta oma klientide ehk e-poe lillemaagia.ee kasutajate privaatsust ning koostanud privaatsuspoliitika põhimõtted, millega on võimalik tutvuda järgnevalt.

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Lillemaagia OÜ kogub isikuandmeid veebipoe lillemaagia.ee kaudu teenuse pakkumiseks ehk tagamaks tellimuste kohaletoimetamine ning kliendi ees võetud kohustuste täitmine, samuti tellijaga ühenduse võtmiseks. Kliendi isikuandmetena käsitleme kontaktandmeid, milleks on kliendi poolt sisestatud ees- ja perekonnanimi, ettevõtte nimi, telefoninumber, e-posti aadress ja saadetise kohaletoimetamise aadress. Lillemaagia OÜ veebipoest lillemaagia.ee tellimisel on kliendi poolt sisestatud andmed konfidentsiaalsed ning Lillemaagia OÜ ei edasta oma klientide andmeid või isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele v.a. juhul, kui vastava informatsiooni edastamine on nõutud (näiteks kullerteenuse pakkujale, kes vastutab lillesaadetise kohaletoimetamise eest) ja kui see on kooskõlas Eesti Vabariigi seadusega.

Isikuandmete kaitse

Lillemaagia OÜ rakendab kõiki teadaolevaid ettevaatusabinõusid kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Isikuandmete vastutavaks töötlejaks on Lillemaagia OÜ, Padu tn. 21a, Tallinn, Harjumaa, Eesti, 11625, Reg. nr. 10964012.

Turvalisus

Kõiki Lillemaagia OÜ veebipoe lillemaagia.ee külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab ostu sooritaja isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

Veebilehe kasutamisega kinnitab klient oma nõustumist käesoleva privaatsuspoliitikaga. Lillemaagia OÜ jätab endale õiguse privaatsuspoliitika tingimusi muuta. Vastav info avaldatakse antud veebipoe lehel www.lillemaagia.ee

Kõigi privaatsuspoliitika või andmetöötluse kohta tekkivate küsimuste või muredega palume võtta meiega ühendust aadressil info@lillemaagia.ee